+48 58 717 80 10
rezerwuj onlineRezerwuj
Przyjazd 16 cze 2019
Wyjazd 17 cze 2019
Rezerwuj bezpośrednio przez stronę, a otrzymasz 15% zniżki
Atrakcje okolicy
+48 58 717 80 10

Hotel***

ONE

Hotel***

Hotel Number One to niepowtarzalne miejsce, w którym mieszka ład i harmonia. Podróżując prywatnie czy służbowo świat odbieramy zmysłami. To one decydują o naszych wrażeniach z pobytu.

Chcielibyśmy, aby Hotel Number One na Starym Mieście w Gdańsku był jednym z tych miejsc na mapie świata do którego Państwo zawsze chętnie wracają i szczególnie mile wspominają.

Dbamy o niezwykłość wrażeń naszych gości Pobudzając zmysły

Spójrz

Zmysł wzroku przyciąga nas do architektury i designu Starego Miasta w Gdańsku. Hotel Number One to połączenie tego, co najlepsze z dorobku polskich architektów reprezentowanych przez pracownie KD Kozikowski Design i Ideograf Paulinę Czurak wraz ze znakomitym projektantem - Janem Sikorą. Artystów łączy wspólna miłość do piękna. Mamy nadzieję, że Państwa połączy więź z Hotelem Number One.

Wsłuchaj się

Zmysł słuchu zachęca nas do wychylenia głowy za okno i wsłuchania się w odgłos wiecznie żywego miasta, które nigdy nie śpi. Hotel Number One jest położony w samym sercu Gdańska - na Starym Mieście. Miasto, którego tożsamość kształtowała się przez wieki pod wpływem różnych kultur jest w zasięgu Państwa dłoni. 

Oddychaj

Zmysł węchu podpowiada nam, że jesteśmy nad Bałtykiem. Powietrze przepełnione jest jodem, a w nozdrzach czujemy morską bryzę. Korzystajmy z tego, zacznijmy oddychać. 

Spróbuj

Zmysł smaku prowadzi nas do restauracji hotelowej i każe z niecierpliwością oczekiwać na to, co stworzy Szef Kuchni – Przemek Langowski.  To on w oparciu o autorskie receptury z ogromną pasją i dumą tworzy nasze menu, urozmaicając je codziennie innym bufetem śniadań. Jego własne przepisy są przygotowywane na bazie świeżych i naturalnych produktów. 

Dotknij

Zmysłem dotyku postrzegamy przestrzeń, design, przyjazność danego miejsca, przyciąga nas w ten sposób Strefa Wellness. Tu możemy odpocząć i odprężyć się na 450 m2 strefy relaksu, oddając się przyjemnej kąpieli w basenie. Dobroczynne działanie wody pozwoli ukoić zmysły i nabrać sił witalnych.

Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco

Napisz do nas Zrób nam przyjemność

Hotel Number One

Jaglana 4, Gdańsk
+48 58 717 80 10
rezerwacje@hotelnumberone.pl Hotel Number One

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij