+48 58 717 80 10
rezerwuj onlineRezerwuj
Przyjazd 16 paź 2019
Wyjazd 17 paź 2019
Rezerwuj bezpośrednio przez stronę, a otrzymasz 15% zniżki
Atrakcje okolicy
+48 58 717 80 10

Hotel***

ONE

Hotel***

Hotel Number One to niepowtarzalne miejsce, w którym mieszka ład i harmonia. Podróżując prywatnie czy służbowo świat odbieramy zmysłami. To one decydują o naszych wrażeniach z pobytu.

Chcemy, aby Hotel Number One na Starym Mieście w Gdańsku był jednym z tych miejsc na mapie świata do którego Państwo zawsze chętnie wracają i szczególnie mile wspominają.

Dbamy o niezwykłość wrażeń naszych gości Pobudzając zmysły

Spójrz

Zmysł wzroku przyciąga nas do architektury i designu Starego Miasta w Gdańsku. Hotel Number One to połączenie tego, co najlepsze z dorobku polskich architektów reprezentowanych przez pracownie KD Kozikowski Design i Ideograf Paulinę Czurak wraz ze znakomitym projektantem - Janem Sikorą. Artystów łączy wspólna miłość do piękna. Mamy nadzieję, że Państwa połączy więź z Hotelem Number One.

Spółka zarządzająca Gdańskim Hotelem Number One oraz kompleksem apartamentów Nowa Motława powołała do życia sieć Grano Hotels. Obiekty będą od teraz nosiły odpowiednio nazwy: Hotel Number One by Grano oraz Grano Apartments. W ramach nowej sieci funkcjonować będzie także Hotel Grano oraz apartamenty Grano Residence, których otwarcie zaplanowano na wiosnę 2020 roku. Wówczas sieć zarządzać będzie nie bagatela ponad 500 pokojami i apartamentami na Wyspie Spichrzów!

Świetna lokalizacja w centrum Gdańska  sprawia, że Apartamenty Grano sprawdzą się zarówno jako mieszkania dla osób lubiących czuć puls miasta, jak i dla inwestorów poszukujących atrakcyjnych form lokaty kapitału.

Budynki z zewnątrz zostały zaprojektowane z poszanowaniem tutejszej historycznej zabudowy. Z kolei wewnątrz dominuje stylistyka art déco, kojarzonego z luksusem.

Idea butikowego Hotelu Grano**** opiera się na przenikaniu się pierwiastka żeńskiego i męskiego. Położony na Wyspie Spichrzów, oferuje designerskie przestrzenie, wpisujące się w charakter Gdańska – miasta otwartego, o ogromnym potencjale.

Nazwa hotelu nawiązuje do znaku rozpoznawczego Gdańska – spichlerzy, w których przechowywano niegdysiejsze złoto – pszenicę (Il grano po włosku oznacza pszenicę).

 

Wsłuchaj się

Zmysł słuchu zachęca nas do wychylenia głowy za okno i wsłuchania się w odgłos wiecznie żywego miasta, które nigdy nie śpi. Hotel Number One jest położony w samym sercu Gdańska - na Starym Mieście. Miasto, którego tożsamość kształtowała się przez wieki pod wpływem różnych kultur jest w zasięgu Państwa dłoni. 

Oddychaj

Zmysł węchu podpowiada nam, że jesteśmy nad Bałtykiem. Powietrze przepełnione jest jodem, a w nozdrzach czujemy morską bryzę. Korzystajmy z tego, zacznijmy oddychać. 

Spróbuj

Zmysł smaku prowadzi nas do restauracji hotelowej i każe z niecierpliwością oczekiwać na to, co stworzy Szef Kuchni.  To on w oparciu o autorskie receptury z ogromną pasją i dumą tworzy nasze menu, urozmaicając je codziennie innym bufetem śniadań. Jego własne przepisy są przygotowywane na bazie świeżych i naturalnych produktów. 

Dotknij

Zmysłem dotyku postrzegamy przestrzeń, design, przyjazność danego miejsca, przyciąga nas w ten sposób Strefa Wellness. Tu możemy odpocząć i odprężyć się na 450 m2 strefy relaksu, oddając się przyjemnej kąpieli w basenie. Dobroczynne działanie wody pozwoli ukoić zmysły i nabrać sił witalnych.

Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco

Napisz do nas Zrób nam przyjemność

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest City Apart Management Sp. z o.o. z siedzibą Pinczyn 83-251 przy ul. Gajowej 31. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania, przesłania oraz archiwizacji oferty handlowej. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie https://www.hotelnumberone.pl/pl/privacy

HOTEL NUMBER ONE by Grano Nosalowy Dwór Resort & SPA

Jaglana 4, Gdańsk
+48 58 717 80 10
rezerwacje@hotelnumberone.pl HOTEL NUMBER ONE by Grano

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij