+48 58 717 80 10
rezerwuj onlineRezerwuj
Przyjazd 27 lip 2017
Wyjazd 28 lip 2017
Atrakcje okolicy
+48 58 717 80 10

Strefa Wellness

ONE

Strefa Wellness Ponad 450 m2 strefy relaksu

Strefa Wellness to tylko jedna z funkcjonalności Hotelu Number One i przykład jego praktycznych udogodnień. Dbamy o to, aby pobyt był odbierany przez naszych Gości jako jedno z najlepszych doznań, które zostanie na długo zapamiętane. Nasz wolny od chloru basen zachęca do odprężającej kąpieli w lazurowej wodzie.

Spragnionych ciepła czeka relaksująca wizyta w saunie suchej lub mokrej. Wielbiciele kąpieli relaksacyjnych mogą skorzystać z biczy wodnych lub przeciwprądów. Dla dbających o formę przygotowaliśmy także siłownię, wyposażoną w specjalistyczny sprzęt, dzięki którym trening staje się czystą przyjemnością. 

Planowany termin otwarcia:
01 Sierpień 2017 roku.

Spraw sobie przyjemność

Powrót do korzeni

Już starożytni Rzymianie poznali właściwości regeneracyjne oraz odbudowujące, jakie dają termy czyli baseny i łaźnie. Zwyczaj brania ciepłych kąpieli w saunach przywędrował do nas z Centralnej Azji, gdzie był praktykowany już w VII wieku p.n.e.

Krystalicznie

80 m2 krystalicznie czystej wody oczyszczonej srebrem koloidalnym to hotelowy basen wolny od chloru, który pozwala Gościom cieszyć się kąpielą, niepozostawiającą żadnego zapachu.

Odpoczywaj

Poranna kąpiel w basenie, popołudniowy odpoczynek w strefie relaksu czy klika wieczornych minut spożytkowanych na saunę pozwalają odpocząć, zregenerować siły, wzmocnić odporność i przygotować się do kolejnego dnia pełnego wyzwań.

Naturalnie

Wyciszy Twoje emocje i zatrzyma czas. Wnętrza przepełnione zapachem, relaksująca atmosfera, a do tego naturalne kosmetyki pozwolą Ci przenieść się w świat pełen harmonii i spokoju. W ofercie posiadamy szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i całe ciało, a także masaże również w opcji „dla dwojga”. 

Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco

Napisz do nas Zrób nam przyjemność

Hotel Number One

Jaglana 4, Gdańsk
+48 58 717 80 10
rezerwacje@hotelnumberone.pl Hotel Number One

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij