+48 58 717 80 10
rezerwuj onlineRezerwuj
Przyjazd 19 sty 2018
Wyjazd 20 sty 2018
Atrakcje okolicy
+48 58 717 80 10

Restauracja

ONE

Tutaj Szef Kuchni z batutą w ręku tworzy ponadprzeciętność

Szef Kuchni jest odpowiedzialny za Państwa doznania smakowe. To tutaj, każdego dnia, Przemek Langowski z batutą w ręku tworzy ponadprzeciętność. Restauracja to jego sala koncertowa - tu tworzy, dyryguje i przewodzi. To on łączy smaki, miesza w rondlu melodie, a wówczas muzyka rozbrzmiewa. Ta muzyka jest tworzona dla Państwa.

Nasz Szef Kuchni codziennie patrzy na efekty swojej pracy. Smakuje, delektuje się widokiem zachwyconych Gości restauracji po pierwszym kęsie,  błysku radości po drugim, cieniu niepewności w czasie pauzy i satysfakcji po aplauzie.


Wejdź na stronę naszej restauracji: www.restauracjanumberone.pl

Podróże to nie tylko coś dla ducha, ale też i ciała

Zacznij dobrze dzień

Restauracja Hotelu Number One przyciąga bogactwem smaków i aromatów. Wiemy, jak ważne jest dobre rozpoczęcie dnia. Każdego poranka zaskakujemy Gości innym bufetem śniadaniowym, zawsze przygotowywanym na bazie świeżych i naturalnych produktów. 

Obserwuj jak powstaje

Nasze dania przyrządzane są w otwartej kuchni na Państwa oczach. Do gotowania podchodzimy jak do występu artystycznego. W tym miejscu sztuka kulinarna nie powstaje za zamkniętymi drzwiami, zbyt łasa jest na poklask. 

Menu typu Smart

Nie pozwalamy sobie na nijakość i pospolitość. W dobie smart krótką, ale kreatywną kartą staramy się zaspokoić Państwa najbardziej wyszukane gusta kulinarne.
nasze nowe menu

Szef Kuchni

Pieczę nad jakością dań sprawuje Szef Kuchni Przemysław Langowski. To on dba o Państwa zadowolenie a także, żeby dania zawsze smakowały wyśmienicie. W pracy pomaga mu bogate doświadczenie, pasja, miłość do gotowania i profesjonalna załoga.
 

Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco

Napisz do nas Zrób nam przyjemność

Hotel Number One

Jaglana 4, Gdańsk
+48 58 717 80 10
rezerwacje@hotelnumberone.pl Hotel Number One

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij