+48 58 717 80 10
rezerwuj onlineRezerwuj
Przyjazd 14 sie 2018
Wyjazd 15 sie 2018
Atrakcje okolicy
+48 58 717 80 10

It’s just us!

ONE

It’s just us!
  1. Strona główna
  2. It’s just us!

IT’S JUST US To cykl poświęcony pracownikom Hotelu Number One. Mają Państwo możliwość przyjrzenia się ich pracy i codziennym obowiązkom, a to wszystko pół żartem, pół serio!

No To Zaczynamy

IT’S JUST US

Dziś rozpoczynamy cykl: Its’s just us! Number One Team. Chcemy przybliżyć Wam sylwetki pracowników Hotelu Number One. Codzienna praca w hotelu to nie lada wyzwanie, dlatego warto spojrzeć na nią z przymrużeniem oka. ;-) 

Magda & Magda – recepcjonistki:

Pokój dla zakochanej dwójki z wygodną łazienką dla niej, apartament rodzinny z osobną sypialnią dla dzieciaków i szampanem dla rodziców, a może komfortowy azyl tylko dla Ciebie z zakazem przeszkadzania?
Zadzwoń do nas o każdej porze dnia i nocy, zarezerwujemy dla Ciebie wszystko!

Housekeeping - Alicja

Wylegiwanie się w łóżku do południa? Czemu nie! W Hotelu Number One każdy znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce do spania. Pojedyncze czy podwójne? Wedle uznania. Pachnące, wygodne łóżko – najlepiej sprawdzić samemu ;-)

Małgosia & Łukasz & Adam – dział sprzedaży

Kiedy wszystkie walizki znajdą się już bezpiecznie w pokojach, wózek hotelu zmienia się w prawdziwą karocę. Małgosia nie może przecież spóźnić się na bal! W podróży pomagają jej koledzy z działu sprzedaży. Pamiętaj, by nie zgubić pantofelka i wrócić przed 12. Wózek hotelowy nie tylko dla walizek ;-)

Andrzej – pizzerman & Grzegorz

Sekretem doskonałej pizzy jest ciasto, a w robieniu ciasta nie mam sobie równych! Każdy rzut jest za 100 punktów. Zdenerwowany kucharz, to zły kucharz, dlatego lepiej ze mną nie igrać!

Łukasz & Danny – dział techniczny

Przykręcanie, wiercenie, montowanie, planowanie – nasz dział techniczny ma codziennie ręce pełne roboty - i to dosłownie. Tym razem chłopaki planują, jak zapanować nad światem. Ciekawe, czy im się uda? Niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać!

HOUSEKEEPING - ALICJA i DAGMARA

"I już nikt nam nie powie, że jesteśmy nieopierzonymi pracownicami"

Kuchnia: Radosław & Grzegorz

"Kucharze Number One w oparach kulinarnego talentu"

Managerowie: Dawid & Dariusz

"Hotel Number One. Let's chill!"

Dział Techniczny: Dany & Łukasz

"Stawiam wszystko na jedną kartę...Hotel Number One..."

Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco

Napisz do nas Zrób nam przyjemność

Hotel Number One

Jaglana 4, Gdańsk
+48 58 717 80 10
rezerwacje@hotelnumberone.pl Hotel Number One

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij