+48 58 717 80 10
rezerwuj onlineRezerwuj
Przyjazd 21 paź 2018
Wyjazd 22 paź 2018
Atrakcje okolicy
+48 58 717 80 10

Big Thing

ONE

Big Family it's a BIG THING

  1. Strona główna
  2. Big Family it's a BIG THING

Hotel Number One to idealna propozycja na spędzenie urlopu z rodziną. Okolica kryje w sobie wiele atrakcji, które nie mogą umknąć uwadze najmłodszych. Wnętrza hotelu również przystosowane do wymagań małych odkrywców. Przestronne pokoje, strefa spa czy animacje dla dzieci sprawią, że nasi najmłodsi Goście poczują się tu jak u siebie w domu.

Miasto Gdańsk i Wyspa Spichrzów

Obywatele świata

W XXI wieku jesteśmy obywatelami świata. Myśląc o domu przez myśli przebiega nam klika miejsc - tworzymy historię tych miejsc. Chcielibyśmy, żeby Gdańsk i Hotel Number One również stał się Państwa domem. Jednym z tych miejsc na mapie świata, do którego Państwo chętne wracają i często mile wspominają.

Pozwól się oczarować

Architektura Hotelu Number One inspirowana jest historyczną zabudową Wyspy Spichrzów. W XIV wieku nad rzeką Motława powstały pierwsze spichlerze – dawniej magazyny Głównego Miasta. Szacuje się, że w XVI wieku istniało ich nawet kilkaset. Przez lata historia tego miejsca była uśpiona. W tym momencie ożyła właśnie w Hotelu Number One dla naszych Gości.

Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco

Napisz do nas Zrób nam przyjemność

Hotel Number One

Jaglana 4, Gdańsk
+48 58 717 80 10
rezerwacje@hotelnumberone.pl Hotel Number One

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij