+48 58 717 80 10
rezerwuj onlineRezerwuj
Przyjazd 19 sty 2018
Wyjazd 20 sty 2018
Atrakcje okolicy
+48 58 717 80 10

Gdańsk

ONE

W samym sercu Gdańska

Hotel Number One jest położony w samym centrum Gdańska. Tutaj można poczuć puls miasta, a w powietrzu unosi się historia tego miejsca. Zabytki, kina, teatry, restauracje i puby, to wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

To tylko od Państwa zależy, czy spędzicie wieczór regenerując siły w harmonijnym zaciszu hotelowego pokoju, czy dołączycie do życia Gdańska wybierając się w podróż w poszukiwaniu atrakcji, sekretów i tajemnych ścieżek tego miasta.  

Miasto Gdańsk i Wyspa Spichrzów

Obywatele świata

W XXI wieku jesteśmy obywatelami świata. Myśląc o domu przez myśli przebiega nam klika miejsc - tworzymy historię tych miejsc. Chcielibyśmy, żeby Gdańsk i Hotel Number One również stał się Państwa domem. Jednym z tych miejsc na mapie świata, do którego Państwo chętne wracają i często mile wspominają.

Pozwól się oczarować

Architektura Hotelu Number One inspirowana jest historyczną zabudową Wyspy Spichrzów. W XIV wieku nad rzeką Motława powstały pierwsze spichlerze – dawniej magazyny Głównego Miasta. Szacuje się, że w XVI wieku istniało ich nawet kilkaset. Przez lata historia tego miejsca była uśpiona. W tym momencie ożyła właśnie w Hotelu Number One dla naszych Gości.

Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco

Napisz do nas Zrób nam przyjemność

Hotel Number One

Jaglana 4, Gdańsk
+48 58 717 80 10
rezerwacje@hotelnumberone.pl Hotel Number One

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij