+48 58 717 80 10
Book onlineBook
Arrival 14 DEC 2018
Departure 15 DEC 2018
20pln zniżki z kodem "BookDirect"
Attractions nearby
+48 58 717 80 10

Big Thing

ONE

FAMILY

Hotel Number One to idealna propozycja na spędzenie urlopu z rodziną. Okolica, Stare Miasto Gdańsk, kryje w sobie wiele atrakcji, które nie mogą umknąć uwadze najmłodszych. Również wnętrza hotelu przystosowane są do wymagań małych odkrywców. Przestronne pokoje, strefa SPA czy animacje sprawią, że nasi najmłodsi Goście poczują się tu jak u siebie w domu.

Here we go!

Dzień Dobry :)

Hotel Number One to idealna propozycja na Wasze Wakacje. Komfort zapewnią duże, przestronne pokoje typu FAMILY STUDIO, liczące nawet 32 mkw, w których zmieści się jeszcze więcej zabawek i ubrań naszych najmłodszych Gości.

Rodzinne Pokoje

Studio składa się z sypialni z dużym łóżkiem, w którym zmieści się cała Wasza Rodzina :) oraz salonu z rozkładaną dwuosobową sofą. Wszystkie FAMILY STUDIO zostały urzadzone w energonomiczny sposób, pozostawiając dużą przestrzeń do zabawy. 

Możecie na Nas liczyć!

Z myślą o Waszej Rodzinie Hotel Number One oferuje także specjalne, korzystne ceny dla dzieci: pobyt dzieci w wieku do lat 5 gratis, 5-12 lat 40 zł, od 13 lat 70 zł.

Podano do łóżka...

Śniadanie w pokoju? Nic prostszego, nasz Room Serwis jest do Waszej dyspozycji. W restauracji Mamma Mia czeka na Was specjalne KIDS MENU, w którym każdy niejadek znajdzie dla siebie coś smacznego.

Niech się trochę zmęczą :)

Dla wszystkich Gości dostępne jest Centrum SPA ze strefą basenową. Na tych najmłodszych czeka wiele atrakcji i dużo miejsca do zabawy. Pssst... w naszym SPA Menu są też zabiegi dla dzieci.

Pani od zadań specjalnych!

W ramach pobytu w naszym hotelu organizujemy wyjątkowe animacje dla dzieci. Drodzy Rodzice to czas na chwilę odpoczynku, Wasze maluchy są pod dobrą opieką.

Newsletter Subscribe and stay updated

Write Us Please us

Hotel Number One

Jaglana 4, Gdańsk
+48 58 717 80 10
rezerwacje@hotelnumberone.pl Hotel Number One

Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close